Skip to content Skip to footer
0 items - $0.00 0

Współpraca z firmami

Udostępnij dalej:

Zapraszamy Państwa do naszego grona firm społecznie odpowiedzialnych. Wspólnie pomożemy najbardziej potrzebującym.
Przygotujemy dedykowaną propozycję dostosowaną do każdego projektu i omówimy formę partnerstwa.

STRATEGICZNY PARTNER
To długofalowe, stałe wspieranie działań Hospicjum. Mogą Pastwo wspierać nas regularną pomocą finansową jak również oferować w darowiźnie usługi oraz produkty. Pomagają Państwo tym realizować potrzeby naszych podopiecznych, wspierają w utrzymaniu najwyższego poziomu w opiece osób w terminalnym stanie zarówno w Hospicjum stacjonarnym jak i domowym. Dzięki stałemu wsparciu pomoc otrzymują również dzieci i bliscy związani z osobami chorymi.

PAYROLL GIVING
Jest programem, którym dają Państwo swoim pracownikom możliwość comiesięcznego wsparcia Puckiego Hospicjum. Pracodawca za pisemną zgodą potrąca co miesiąc z pensji pracownika ustaloną kwotę i przesyła ją na konto organizacji charytatywnej. Pracownik w każdej chwili może regulować wielkość kwoty oraz zrezygnować z programu. Pracownik może skorzystać z ulg podatkowych od przekazanych środków.

10% Darowizna pieniężna CIT
Przekazanie darowizny pieniężnej na konto bankowe HOSPICJUM w ramach odliczenia 10% dochodu, wykazując darowiznę w zeznaniu CIT
Przedsiębiorca przekazujący darowiznę pieniężną na rzecz HOSPICJUM może odliczyć wydatki z tytułu darowizn na rzecz organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego i skorzystać z odliczenia w zeznaniu CIT w ramach limitu 10% dochodu.
Uwaga! Pokwitowanie dokonanej wpłaty należy koniecznie zachować do ewentualnego wglądu organu podatkowego.

10% Darowizna rzeczowa CIT
Przekazanie darowizny rzeczowej (sprzęt medyczny, wyposażenie) dla HOSPICJUM i w ramach odliczenia 10% dochodu, wykazując wartość darowizny w zeznaniu CIT
Przedsiębiorca przekazujący darowiznę rzeczową na rzecz HOSPICJUM i może odliczyć wydatki z tytułu darowizn na rzecz organizacji prowadzących działalność pożytku publicznego i skorzystać z odliczenia w zeznaniu CIT w ramach limitu 10% dochodu. Warunkiem koniecznym skorzystania z odliczenia tej darowizny jest dokument określający jej wartość finansową oraz uzyskanie oświadczenia HOSPICJUM o uzyskaniu darowizny rzeczowej.

Darowizna rzeczowa z odliczeniem VAT
Przekazanie przez producenta darowizny rzeczowej (sprzęt medyczny, wyposażenie, produkty) dla HOSPICJUM w ramach odliczenia VAT
Przedsiębiorca, będący producentem danych towarów może przekazać je bez wynagrodzenia, w ramach darowizny rzeczowej (dostawa towarów), z przeznaczeniem na działalność HOSPICJUM. Taka darowizna stanowi bezpośrednio koszt uzyskania przychodu oraz podlega zwolnieniu z VAT zachowaniem prawa do odliczenia VAT naliczonego. Darowizna musi być udokumentowana.

Liczymy na Państwa wsparcie wierząc, że oprócz satysfakcji będzie to wspaniała promocja i reklama Państwa firmy.

Zobacz również:

Cart0
Cart0
Cart0